Nauka angielskiego u korepetytora – intensywny kurs angielskiego Warszawa. Indywidualne lekcje angielskiego

Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym przestała zadowalać wielu pracodawców, coraz częściej wymagają od pracowników umiejętności posługiwania się tym językiem bez zarzutu. Istnieje wiele możliwości, aby podszkolić swoje umiejętności w porozumiewaniu się językiem angielskim.
Bardzo często wybieraną metodą na intensywny kurs angielskiego są indywidualne lekcje angielskiego prowadzone przez korepetytorów, umożliwiające nauczenie się języka na naprawdę wysokim poziomie.

 

Jest to dobra opcja dla osób, które potrzebują przy sobie nauczyciela poświęcającego uwagę i tłumaczącego wszystkie niezrozumiałe dla ucznia kwestie. Takie indywidualne lekcje angielskiego są jednak dosyć drogie, ponieważ profesjonalny nauczyciel liczy sobie niemałą stawkę godzinową za swoją pracę. Wyjściem w miastach studenckich takich jak na przykład Warszawa, Kraków, czy Wrocław jest skorzystanie z lekcji udzielanych przez studentów, którzy uczą się tego języka, ale już biegle się nim posługują. Studenci cenią się nawet połowę niżej, ponieważ taki zarobek traktują jako dodatkową formę zasilenia studenckiego budżetu.